Klientai

UAB "Elmo technologijos"

UAB "Solidus kodas" mums padėjo optimizuoti visus internetinės parduotuvės procesus, ko pasekoje šiandien galime greitai įkelti visas prekes. Jaučiame pagerėjimą, pakilo pardavimai, per tą patį laiką galime atlikti daugiau darbų ir sumažinti darbuotojų skaičių, viskas buvo labai gražiai optimizuota.

UAB "Prosport" direktoriaus pavaduotojas

Dėka "Solidaus kodo" buvo išspręstas ne tik dizaino klausimas, bet ir kitų labai svarbių detalių. Iš klientų girdėjome ne vieną atsiliepimą, dėl žymiai patogesnio svetainės valdymo, esame nufilmavę pirkėjo kelią nuo atėjimo iki svetainės, iki pirkimo atlikimo. Kelias iki šiol buvo labai sudėtingas, tačiau po "Solidaus kodo" darbo, apsipirkimas el. parduotuvėje tapo žymiai patogesnis ir greitesnis. UAB "Solidus kodas" įmonę rekomenduočiau ir artimam ir svetimam, jei jis ieško konkretumo ir galimybių pagerinti savo internetinės parduotuvės efektyvumą.

UAB "Investra" vadovas

Iš partnerių gavome ne vieną gerą atsiliepimą, kad UAB "Solidus kodas" sukurta internetinė svetainė yra pavykusi, informacija pateikta glaustai ir aiškiai. Galutiniame rezultate gavome produktą, kokio ir tikėjomės. Rekomenduotume šią įmonę kitoms įmonėms, kurios ieško kokybiško, greito ir profesionalaus produkto.

UAB "Medic Partners" direktorius

Įmonė UAB "Solidus kodas" nuolat progresavo, rodė stabilius tobulėjimo ženklus ir šiai dienai kokį produktą mes turime, Europos mastu, ar net pasaulio mastu nėra gėda parodyti.

UAB "Salanetas" direktorius

Su UAB "Solidus kodas" dirbame nuo pat jų įmonės įkūrimo dienos. Privalumas dirbant su šia įmone, kad iškilus kažkokioms problemoms su internetine parduotuve galima skambinti ir naktį, problemos visuomet išsprendžiamos operatyviai.

Pasirengę pradėti?

Jei Jums patiko mūsų darbai ir sprendimai, kviečiame bendradarbiauti! Norint sužinoti preliminarią paslaugų kainą, papasakokite mums daugiau apie savo projektą.

scroll
Vardas yra privalomas
Įsitikinkite ar įvestas el. paštas yra teisingas.
Įsitikinkite ar įvestas el. paštas yra teisingas.
Projekto tipas*
Pasirinkite projekto tipą
Trumpai aprašykite savo projektą.
Preliminarus biudžetas
iki 1000 €
virš 1000 €
virš 5000 €
virš 10.000 €
* Privalomi laukai
Pažymėkite, kad sutinkate su www.soliduskodas.lt privatumo politika.
Pažymėkite varnelę, kad nesate robotas.

Užklausa išsiųsta

Dėkojame, Jūsų užklausa nusiųsta. Pasistengsime Jums atsakyti kuo greičiau.