Paslaugos

Internetinių parduotuvių kūrimas

Kuriame profesionalias internetines parduotuves PrestaShop, OpenCart, WordPress ir Laravel programinio karkaso pagrindu. Orientuojamės į paprastumą ir intuityvumą, kad apsipirkimas būtų kuo paprastesnis ir patogesnis. Integruojame trečiųjų šalių API produktų importavimui, el. parduotuves sujungiame su buhalterinėmis programomis, kurjeriais ir kitomis trečiųjų šalių sistemomis.
Visiems produktams suteikiame 12 mėn. garantiją, o į iškilusias problemas reaguojame per 30 min.

Plačiau

Internetinių svetainių kūrimas

Jūsų svetainė yra Jūsų geriausias pardavėjas. Ji veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir dažnai yra pirmoji sąveika su potencialiu klientu. Augant konkurencijai ir reklamos kainoms internete, daug dėmesio skiriame svetainių CRO (angl. Conversion Rate Optimization), kad kiekvienas Jūsų išleistas euras kliento atvedimui būtų konvertuojamas į naują užsakymą.

Plačiau

Programavimo paslaugos

Teikiame el. parduotuvių ir internetinių svetainių palaikymo paslaugą. Kuriame naujus arba modifikuojame esamus el. komercijos modulius skirtus PrestaShop, OpenCart, Wordpress, Laravel ir kt. sistemoms. Dirbame su nestandartiniais sprendimais: sistemų verslui kūrimas, API integracijos, esamų sistemų klaidų taisymas ir sistemų optimizavimas.

Plačiau
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Procesas ir kainos

Kiekvienas projektas yra individualus, todėl savo svetainėje kainų nepateikiame. Jei norite sužinoti preliminarią paslaugų kainą, papasakokite mums daugiau apie savo projektą.

Gauti nemokamą pasiūlymą
scroll
Vardas yra privalomas
Įsitikinkite ar įvestas el. paštas yra teisingas.
Įsitikinkite ar įvestas el. paštas yra teisingas.
Projekto tipas*
Pasirinkite projekto tipą
Trumpai aprašykite savo projektą.
Preliminarus biudžetas
iki 1000 €
virš 1000 €
virš 5000 €
virš 10.000 €
* Privalomi laukai
Pažymėkite, kad sutinkate su www.soliduskodas.lt privatumo politika.
Pažymėkite varnelę, kad nesate robotas.

Užklausa išsiųsta

Dėkojame, Jūsų užklausa nusiųsta. Pasistengsime Jums atsakyti kuo greičiau.

Idėja ir planavimas
Idėja ir planavimas

Įsigiliname į kliento poreikius, idėjas, sudaroma vidinių puslapių struktūra ir detaliai aptariamas internetinės parduotuvės funkcionalumas. Įvertinami terminai ir biudžetas projekto įgyvendinimui.

Dizainas
Dizainas

Šiame etape maketuojamas internetinės parduotuvės dizainas. Kiekvienas vidinio parduotuvės puslapio dizainas yra derinamas su klientu, kad maksimaliai tenkintų kliento lūkesčius. Paruošus dizainą kompiuterinei internetinės parduotuvės versijai, toliau maketuojamas dizainas, pritaikytas išmaniesiems telefonams ir planšetėms.

Dizaino karpymas (angl. Front-End development)
Dizaino karpymas (angl. Front-End development)

Šioje stadijoje vartotojo sąsajos dalies programuotojas konvertuoja dizainą į HTML failus. Įgyvendinus šį etapą, galėsite peržiūrėti savo internetinę parduotuvę naršyklėje, gyvai ją “paliesti”.

Programavimas
Programavimas

Programuojamos suderintos funkcijos ir kuriama sistemos logika. Šio etapo tikslas yra ne tik sukurti funkcionalumą, tačiau padaryti, kad sukurtos funkcijos veiktų optimaliai ir užtikrintai.

Testavimas
Testavimas

Šio etapo metu atliekami bandymai su sistema: saugumas, našumas, pritaikomumas.

Paleidimas ir palaikymas
Paleidimas ir palaikymas

Tik Jums davus “žalią šviesą” nauja internetinė parduotuvė bus paleista į “eterį”. Vykdomas parduotuvės darbo stebėjimas, prireikus atliekamos korekcijos arba diegiami patobulinimai.