Programavimo paslaugos

Palengvinkite kasdieninius įmonės procesus su inovatyviomis,
Jūsų verslui pritaikytomis sistemomis.

Gauti pasiūlymą
Garantija ir patikimumas
Garantija ir patikimumas

Visoms mūsų kurtoms sistemoms ir moduliams teikiame išskirtinę priežiūra. Suteikiame 12 mėn. garantiją, teikiame nemokamas konsultacijas naudojimo klausimais visą garantinio aptarnavimo laikotarpį.

Reagavimas per 30 min.
Reagavimas per 30 min.

Į sistemų sutrikimus reaguojame per 30 min., esant poreikiui ir ne darbo dienomis. Naudojame specializuotą programinę įrangą, kuri realiu metu leidžia stebėti sistemų darbą ir fiksuoti klaidas.

Specializuojamės plataus spektro modulių kūrime. Kuriame modulius populiariausioms turinio valdymo sistemoms: PrestaShop, OpenCart, Oxid eSales, WordPress, Magento, Joomla ir pan. Modifikuojame esamas turinio valdymo sistemas pagal konkrečius įmonės poreikius, sistemas sujungiame su trečiųjų šalių programine įranga (Rivilė, Centas, Apskaitos asistentė ir pan.). Internetinėms parduotuvės kuriame ir integruojame duomenų apsikeitimo modulius, kurie leidžia atnaujinti prekių asortimentą, automatiškai nustatyti kainos maržas ir periodiškai atnaujinti prekių likučius, bei prekių informaciją.

Aiški projekto eiga:
Idėja ir planavimas
Idėja ir planavimas

Įsigiliname į kliento poreikius, idėjas, sudaroma vidinių puslapių struktūra ir detaliai aptariamas internetinės parduotuvės funkcionalumas. Įvertinami terminai ir biudžetas projekto įgyvendinimui.

Dizainas
Dizainas

Šiame etape maketuojamas internetinės parduotuvės dizainas. Kiekvienas vidinio parduotuvės puslapio dizainas yra derinamas su klientu, kad maksimaliai tenkintų kliento lūkesčius. Paruošus dizainą kompiuterinei internetinės parduotuvės versijai, toliau maketuojamas dizainas, pritaikytas išmaniesiems telefonams ir planšetėms.

Dizaino karpymas (angl. Front-End development)
Dizaino karpymas (angl. Front-End development)

Šioje stadijoje vartotojo sąsajos dalies programuotojas konvertuoja dizainą į HTML failus. Įgyvendinus šį etapą, galėsite peržiūrėti savo internetinę parduotuvę naršyklėje, gyvai ją “paliesti”.

Programavimas
Programavimas

Programuojamos suderintos funkcijos ir kuriama sistemos logika. Šio etapo tikslas yra ne tik sukurti funkcionalumą, tačiau padaryti, kad sukurtos funkcijos veiktų optimaliai ir užtikrintai.

Testavimas
Testavimas

Šio etapo metu atliekami bandymai su sistema: saugumas, našumas, pritaikomumas.

Paleidimas ir palaikymas
Paleidimas ir palaikymas

Tik Jums davus “žalią šviesą” nauja internetinė parduotuvė bus paleista į “eterį”. Vykdomas parduotuvės darbo stebėjimas, prireikus atliekamos korekcijos arba diegiami patobulinimai.

Ką sako mūsų klientai?
Sėkmingi, augantys mūsų palaikomi projektai
“Press Express”, UAB

Sukurta spaudos leidinių nuotraukų registravimo sistema. Laravel programinio karkaso pagrindu buvo sukurta sistema ir išmanioji programėlė, kuri įmonės vadybininkams leidžia fotografuoti spaudos leidinius prekybos vietose ir registruoti komentarus. Integruota automatinė vietos nustatymo sistema, kuri padeda aptikti aplink vadybininką esančius prekybos taškus. Sukurta vartotojų grupių sistema, kuri, atsižvelgdama į grupės tipą, leidžia vartotojams atlikti tam tikrus veiksmus sistemoje.

PressExpress
“Medicinos Partneriai”, UAB

Sukurta pacientų registracijos sistema, kuri leidžia vartotojams realiu metu matyti gydytojų užimtumą ir užsiregistruoti vizitui pas gydytoją pasirinktu laiku. Integruota daktaro ir paciento žinučių sistema, kuri leidžia komunikuoti pacientui su daktaru tiesiogiai registracijos sistemoje. Realizuotas gydymo istorijos modulis, kuris leidžia gydytojams registruoti pacientų gydymo istoriją ir vėliau ją peržiūrėti.

Plačiau
“Medicinos Partneriai” - pacientų registracijos sistema
“ELMO technologijos”, UAB

Elmo technologijos. Įmonei kuriami įvairaus sudėtingumo moduliai, integracijos su trečiųjų šalių programinėmis įrangomis, automatiniai prekių importavimai ir pan. Teikiamas nuolatinis internetinės parduotuvės palaikymas, priežiūra ir tobulinimas.

ELMO technologijos
“Slanetas”, UAB (prekinis ženklas “Kvepalų Sala”)

Įmonei sukurta internetinė parduotuvė, naudojant “Laravel” programinį karkasą. Parduotuvei sukūrėme daugiau nei 50 skirtingų modulių verslo procesų stabilizavimui, analizei ir pardavimų skatinimui. Parduotuvė sujungta su LPExpress, Omniva kurjerių tarnybomis, padaryta sąsaja su buhalterine programa.

Plačiau
Kvepalusala.lt
Kainos užklausa

Jei Jums patiko mūsų darbai ir sprendimai, kviečiame bendradarbiauti! Norite sužinoti preliminarią paslaugų kainą, papasakokite mums daugiau apie savo projektą.

scroll
Vardas yra privalomas
Įsitikinkite ar įvestas el. paštas yra teisingas.
Įsitikinkite ar įvestas el. paštas yra teisingas.
Projekto tipas*
Pasirinkite projekto tipą
Trumpai aprašykite savo projektą.
Preliminarus biudžetas
iki 1000 €
virš 1000 €
virš 5000 €
virš 10.000 €
* Privalomi laukai
Pažymėkite, kad sutinkate su www.soliduskodas.lt privatumo politika.
Pažymėkite varnelę, kad nesate robotas.

Užklausa išsiųsta

Dėkojame, Jūsų užklausa nusiųsta. Pasistengsime Jums atsakyti kuo greičiau.