Privatumo politika

1. BENDROSIOS NUOSTATOS

UAB „Solidus kodas“ nurodo, kad bendrovės valdoma internetinė svetainė soliduskodas.lt veikia pagal šioje Privatumo politikoje nurodytas taisykles ir sąlygas. Taip pat UAB „Solidus kodas“ informuoja, kad ši Privatumo politika reglamentuoja ir kliento asmens duomenų kaupimą bei tvarkymą, tų duomenų naudojimo tikslus ir kaupimo priemones, internetinėje svetainėje soliduskodas.lt esančios informacijos publikavimo taisykles bei galimus paslaugų teikimo apribojimus.

2. KLIENTO TEISĖS IR PAREIGOS

Klientas, naudodamasis UAB „Solidus kodas“ teikiamomis paslaugomis, pildydamas automatinę užklausos formą ar kokiu kitu būdu pateikdamas paslaugos teikėjui bet kokius savo asmens duomenis bei naršydamas internetinėje svetainėje soliduskodas.lt, sutinka, kad jo asmens duomenys bus tvarkomi pagal šios Privatumo politikos nuostatas ir nurodo, kad yra su jomis susipažinęs. Kilus klausimams ar neaiškumams, klientas visada turi teisę kreiptis į paslaugos teikėją, o pastarasis įsipareigoja jam suteikti išsamią informaciją.

3. INFORMACIJOS INTERNETINĖJE SVETAINĖJE PUBLIKAVIMAS

UAB „Solidus kodas“ pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo, bet kuriuo metu keisti, atnaujinti ar visiškai pašalinti internetinėje svetainėje soliduskodas.lt esančią informaciją.

4. KLIENTO ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TAISYKLĖS

UAB „Solidus kodas“ nurodo, kad vykdo kai kurių kliento asmens duomenų kaupimą ir tvarkymą, tačiau įsipareigoja turimus duomenis naudoti tik paslaugų teikimo ar teikiamų paslaugų kokybės gerinimo tikslais (atsakydama į užklausas, teikdama pasiūlymus ar informaciją apie teikiamų paslaugų pasikeitimus, išrašydama sąskaitas, analizuodama klientų srautus ir jų poreikius bei kt.) Taip pat UAB „Solidus kodas“ įsipareigoja turimų kliento asmens duomenų neatskleisti su paslaugos teikimu nesusijusiems asmenims, išskyrus tuos atvejus, kai priešingai elgtis verčia įstatymas.

5. KLIENTO ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO PRIEMONĖS

UAB „Solidus kodas“ kaupia ir tvarko tuos kliento asmens duomenis, kuriuos klientas nurodo siųsdamas užklausą ar kokiu kitu būdu susisiekdamas su paslaugos teikėju. Klientų srauto analizė atliekama į klientų įrenginius, kuriais naršoma internetinėje svetainėje soliduskodas.lt, diegiant slapukus.

6. GALIMI PASLAUGŲ TEIKIMO APRIBOJIMAI

UAB „Solidus kodas“ nurodo, kad klientui atsisakius laikytis Privatumo politikoje nurodytų taisyklių ar nesutinkant dėl jų taikymo, paslaugos teikėjas pasilieka teisę sustabdyti ar nutraukti paslaugų teikimą. Taip pat šie apribojimai gali būti taikomi kilus įtarimams dėl pateiktų kliento asmens duomenų tikrumo ar klientui nevykdant įsipareigojimų.

7. KAS YRA SLAPUKAI IR KAM JIE NAUDOJAMI?

Slapukai (angl. cookies) – trumpa tekstinė informacija, kurią svetainės patalpina jas naršančių vartotojų kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose. Priklausomai nuo naršyklės, ši informacija talpinama arba nedideliuose atskiruose failuose arba įvairių svetainių įrašytų slapukų bendrame faile. Slapukus naudoja daugelis pažangių internetinių svetainių Lietuvoje ir užsienyje. Slapukai gali būti patalpinti tik, jei tą leidžia Jūsų įrenginio nustatymai.

UAB „Solidus kodas” svetainėje slapukai naudojami tam, kad būtų galima nustatyti, ar asmenys iš Jūsų įrenginio jau lankėsi mūsų svetainėse, įsiminti atliktus veiksmus (pvz. svetainės kalbos pasirinkimas), pateikti Jums aktualiausią informaciją, rinkti apibendrintą svetainės lankomumo statistiką.

8. MŪSŲ SVETAINĖJE NAUDOJAMŲ SLAPUKŲ SĄRAŠAS:

Slapukų tipai

  • ryšio seanso slapukai, nustatomi lankymosi Interneto tinklalapyje laikotarpiui iki uždarant interneto naršyklę;
  • nuolatiniai slapukai, saugomi ir nustatomi vartotojo kompiuteryje tam tikram laikui ir naudojami pakartotinai apsilankius Interneto tinklalapyje;
  • trečiųjų šalių slapukai, nustatomi siekiant užtikrinti kitų interneto tinklalapių turinio atvaizdavimą;
Pavadinimas:
_gat
Aprašymas:
Slapukas reikalingas, jog būtų ribojamas užklausų skaičius atidarant nuorodas.
Sukūrimo momentas:
įėjomo į svetainę metu.
Galiojimo laikas:
1 minutė
Naudojami duomenys:
unikalus identifikatorius
Pavadinimas:
TawkConnectionTime
Aprašymas:
Trečiosios šalies slapukas, kuris prisimena jus, kad galėtume susieti pokalbį su jumis per pagalbą gyvai. Daugiau informacijos žr. https://www.tawk.to/privacy-policy/
Sukūrimo momentas:
pirmo įėjimo į puslapį metu.
Galiojimo laikas:
galioja iki kol nutraukiate sesiją naršyklėje.
Naudojami duomenys:
unikalus identifikatorius
Pavadinimas:
XSRF-TOKEN
Aprašymas:
Slapukas pergeneruojamas kiekvienos užklausos metu. Šis slapukas yra naudojamas saugumo atžvilgiu kai naudotojas pateikia užklausą serveriui. Slapuko pagalba serveris nustato ar naudotojas išsiuntė užklausą iš svetainės ar iš išorinio šaltinio.
Sukūrimo momentas:
pirmo įėjimo į puslapį metu
Galiojimo laikas:
2 valandos
Naudojami duomenys:
unikalus identifikatorius
Pavadinimas:
soliduskodslt_session
Aprašymas:
Sisteminis slapukas reikalingas vartotojo sesijai palaikyti.
Sukūrimo momentas:
įėjomo į svetainę metu
Galiojimo laikas:
2 valandos
Naudojami duomenys:
unikalus identifikatorius
Pavadinimas:
_gid
Aprašymas:
Šis slapukas registruoja unikalų ID, kuris naudojamas statistiniams duomenims apie tai, kaip lankytojai naudoja svetainę. Pagrindinis šio slapuko tikslas yra našumas. Jis baigiasi per 1 metus.
Sukūrimo momentas:
įėjomo į svetainę metu
Galiojimo laikas:
1-eri metai
Naudojami duomenys:
unikalus identifikatorius
Pavadinimas:
_ga
Aprašymas:
Šis slapukas registruoja unikalų ID, kuris naudojamas statistiniams duomenims apie tai, kaip lankytojai naudoja svetainę. Pagrindinis šio slapuko tikslas yra našumas. Jis baigiasi per 2 metus.
Sukūrimo momentas:
įėjomo į svetainę metu
Galiojimo laikas:
2 metai
Naudojami duomenys:
unikalus identifikatorius
9. PAPILDINIAI:

„Google Maps“

Šioje svetainėje naudojamas „Google Maps“ papildinys. Šias paslaugas valdo „Google Inc.“ (toliau atskirai vadinami „teikėju“ arba bendrai vadinami „teikėjais“)

10. ATSKIRI TIEKĖJAI:

Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, JAV (toliau - „Google").
„Google“ papildinių apžvalgą galite peržiūrėti čia: www.developers.google.com.

Lankantis vienoje iš mūsų svetainių, kurioje yra toks Papildinys, jūsų naršyklė sukurs tiesioginę nuorodą į atitinkamo teikėjo serverius. Papildinio turinį atitinkami teikėjai tiesiogiai perduoda į jūsų naršyklę, kuri jį įterpia į svetainę.

Integruodami Papildinį teikėjai gauna informaciją, kad jūsų naršyklė pasiekė atitinkamą mūsų svetainės puslapį, net jei neturite profilio ar paskyros pas teikėją arba jei prieigos metu nesate prisijungę. Ši informacija (įskaitant IP adresą) tiesiai iš jūsų naršyklės bus siunčiama į atitinkamo teikėjo serverį JAV ir ten saugoma.

Jei turite profilį arba paskyrą ir esate prisijungę lankydamiesi svetainėje, atitinkamas teikėjas jūsų apsilankymą mūsų svetainėje gali tiesiogiai susieti su jūsų profiliu ar paskyra. Jei atliekate veiksmus su Papildiniais, pvz., spustelėjate „+1“ mygtuką, atitinkama informacija bus tiesiogiai perduota į atitinkamo teikėjo serverį ir ten saugoma.

Teikėjai šią informaciją gali naudoti reklamos, rinkos tyrimų ir savo puslapių kūrimo pagal poreikius tikslais. Šiam tikslui teikėjai sukuria profilius, skirtus naudojimui, pomėgiams ir ryšiams, pvz., siekiant įvertinti jūsų naudojimąsi mūsų svetaine pagal atitinkamoje platformoje rodomas reklamas, pranešti kitiems vartotojams apie jūsų veiklą mūsų svetainėje ir pateikti kitas paslaugas, susijusias su atitinkamos platformos naudojimu.

Jei nenorite, kad teikėjai per mūsų svetainę surinktus duomenis susietų su jūsų profiliu ar paskyra, prieš lankydamiesi mūsų svetainėje turite atsijungti nuo atitinkamos platformos.

Jei norite sužinoti daugiau apie teikėjų šių duomenų rinkimo, apdorojimo ir naudojimo tikslus bei mastą, jūsų teises ir galimus privatumo apsaugos nustatymus, peržiūrėkite kiekvieno teikėjo duomenų apsaugos politiką:

Google: policies.google.com/privacy