Internetinė parduotuvė "OpenCart" pagrindu

  • 2019-04-09
  • Dalintis:

Kurdami internetinę parduotuvę, daugelis susiduria su klausimu, kokią turinio valdymo sistemą pasirinkti – rodos, šios iš esmės nesiskiria, pristato panašius privalumus, o iš pirmo žvilgsnio atrodo lengvai valdomos. Deja, viskas nėra taip paprasta, o atsakyti į šį, itin svarbų ir jūsų internetinės parduotuvės ateitį nulemsiantį, klausimą galima tik žinant kuo kiekviena turinio valdymo sistemų pasižymi. Tad šiandien pristatysime vieną jų – OpenCart, bene žinomiausią ir populiariausią sistemą.

Kas yra "OpenCart"?

OpenCart – lengvai administruojama, suprantama ir modifikuojama atviro kodo turinio valdymo sistema, suteikianti internetinės parduotuvės kūrėjams ir naudotojams daug galimybių bei paverčianti kuriamą produktą patraukliu ir funkcionaliu. Savo naudotojams suteikdama daugiau nei 13 000 temų ir modulių, sistema leidžia pasiekti visus norimus rezultatus be jokių papildomų kaštų.

Kam skirta "OpenCart" sistema?

Ši turinio valdymo sistema yra puikus pasirinkimas smulkiam ar vidutiniam verslui, turinčiam ribotą biudžetą ir žmogiškuosius išteklius. Platforma yra paremta atviru kodu, todėl visiškai nemokama – jums nekainuos nei jos įdiegimas, nei naudojimas, o ne mažiau svarbu tai, jog sutaupysite ir internetinės parduotuvės eksploatavimui skirtas lėšas, kadangi sistema neapmokestina eigoje vykdomų pakeitimų ir tobulinimų.

Ne mažiau svarbus ir ribotų žmogiškųjų išteklių aspektas – jei neturite galimybės paskirti už internetinės parduotuvės administravimą atsakingo žmogaus, OpenCart pagalba ją nesudėtingai valdyti galite ir pats. Administratoriaus skydelis sukurtas taip, jog visą svarbią informaciją apie procesus, vykstančius jūsų parduotuvėje, galėtumėte aprėpti vienu žvilgsniu – čia pateikiama jos aktyvumo apžvalga, bendras užsakymų, pardavimų ir klientų skaičius, pardavimų analizė ir kt.

"Opencart" privalumai

Jei kas nors ieškotų OpenCart turinio valdymo sistemą geriausiai apibūdinančio žodžio, tai būtų „paprastumas“. Vos pradėjus ja naudotis iš pirmo žvilgsnio aišku, nuo ko pradėti, visos pagrindinės funkcijos yra lengvai matomos ir paprastai naudojamos, o vartotojas nepasiklysta tarp didelio kiekio nenaudingų ir nenaudojamų įrankių.

OpenCart turinio valdymo sistema

Turinio valdymo sistemos demonstracinę versiją galite peržiūrėti čia: (https://www.opencart.com/index.php?route=cms/demo)

Taip pat, ne mažiau svarbu ir tai, jog administruodami kelias internetines parduotuves, kurias vienija OpenCart sistema, galite jas valdyti viename skydelyje – rinktis produktus ir perkelti juos iš vienos parduotuvės į kitą, keisti jų temas ir parinkti individualius nustatymus. Na o jei susiduriate su problema, jog vieną jūsų turimą internetinę parduotuvę valdo keli komandos nariai, kuriems nenorite suteikti vienodų administratoriaus teisių, naudodami OpenCart galite jiems sukurti atskiras roles ir suteikti prieigą tik prie jų darbui atlikti būtinų parduotuvės dalių.

Funkcionalumas ir optimizavimo galimybės

OpenCart sistema savo žinomumą ir populiarumą užsitarnavo dėl nepralenkiamo funkcionalumo, tad daugeliui pakanka drauge su įdiegiama programa atkeliaujančio gausaus funkcijų paketo, tačiau jei jo pristinga tam, kad įgyvendintumėte savo norus, nesunkiai galite funkcijų sąrašą praplėsti įdiegdami įvairius papildinius. Tokiu būdu norimų internetinių internetinių parduotuvių kūrimas patenka į jūsų rankas – galite kurti savo svajonių puslapį siūlomus šablonus adaptuodami pagal poreikius. Ne mažiau svarbu ir tai, jog ši, visiškai nemokama turinio valdymo sistema, suteikia daugiau nei 20 mokėjimo būdų ir daugiau nei 8 siuntos pristatymo variantus.

Turint omenyje tai, jog OpenCart yra atviro kodo turinio valdymo sistema, ji suteikia plačias optimizavimo galimybes, o programuotojų paslaugos tokiu atveju kainuos gerokai pigiau, nei iš naujo kuriant bet kurią jūsų pageidaujamą funkciją.

Pasirengę pradėti?

Jei Jums patiko mūsų darbai ir sprendimai, kviečiame bendradarbiauti! Norint sužinoti preliminarią paslaugų kainą, papasakokite mums daugiau apie savo projektą.

scroll
Vardas yra privalomas
Įsitikinkite ar įvestas el. paštas yra teisingas.
Įsitikinkite ar įvestas el. paštas yra teisingas.
Projekto tipas*
Pasirinkite projekto tipą
Trumpai aprašykite savo projektą.
Preliminarus biudžetas
iki 1000 €
virš 1000 €
virš 5000 €
virš 10.000 €
* Privalomi laukai
Pažymėkite, kad sutinkate su www.soliduskodas.lt privatumo politika.
Pažymėkite varnelę, kad nesate robotas.

Užklausa išsiųsta

Dėkojame, Jūsų užklausa nusiųsta. Pasistengsime Jums atsakyti kuo greičiau.